Педагогічний колектив

Життя доводить,  що в умовах , які весь час змінюються, найкраще орієнтуюється, приймає рішення, працює людина гнучка, креативна. Тому метою закладу є надання якісної освіти європейського стандарту.

Ціллю роботи з дітьми є  формування гармонійної, успішної, багатогранної особистості.

Кредо роботи колективу - вірити в кожну дитину і допомогти їй повірити в себе,

Молодий, творчий колектив педагогів наповнює життя дітей любов'ю та піклуванням, створює атмосферу затишку, емоційного комфорту, доброзичливості, взаєморозуміння. Прагне, щоб кожна мить, подарована дитині, стала незвичайною і залишилась у дитячому серці назавжди.

Ви не знайдете у нас звичайних вихователів або нудних занять. Кожен наш працівник - це педагог, який любить свою роботу понад усе і отримує від неї шалене задоволення. Будь-яка діяльність дітей - це окремий творчий процес, що навчає і виховує розумну, кмітливу та талановиту особистість.

Турбота про здоров'я - це найголовніша праця вихователя. Від фізичного розвитку,бадьорості дітей залежить їх розумовий розвиток, світогляд, віра у свої сили. Саме тому у дошкільному закладі функціонує сучасна спортивна зала.

Музична зала  закладу облаштована сучасним технічним обладнанням.

Запрошуємо вас «зайти» до Монтессорі-класу, де створене  підготовлене середовище, яке  надає можливість дитині вдосконалювати всі фізичні та духовні функції, формувати свою душевну цілісність і різнобічно розвиватись. Весь матеріал допомагає дитині проявити можливості свого особистого розвитку через самостійну діяльність, притаманну їй  індивідуальність.

Щоб втілити в життя мету закладу працює комп'ютерний клас.

Сьогодні ніхто не має сумніву у необхідності знання іноземної мови.

Враховуючи це, в дошкільному закладі створений  центр вивчення іноземних мов, який має окреме приміщення із сучасним та цікавим матеріалом.

Щоб навчити дітей бачити неповторну красу оточуючого світу, розрізняти яскраві барви та відтінки життя, емоції та настрій людей в садочку працює фотостудія.

В закладі працює психолог, який дасть кваліфіковану пораду для кожної родини.

Все, що ми вкладаємо в душу дитини  - залишиться з нею назавжди.