Наш навчальний заклад
Новини
Місячник цивільного захисту
 Пріоритетним завданням системи дошкільної освіти є охорона життя, збереження та зміцнення здоров'я дошкільників, тому що, на наше глибоке переконання, вберегти дитину від негараздів - це значить закласти фундамент для її здорового розвитку, допомогти жити повноцінно і щасливо.
 
 Щоб навчити дошкільнят діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, у закладі з 17 вересня по 17 жовтня 2019 року проходить Місячник цивільного захисту.

Метою проведення Місячника цивільного захисту:

 

  • закріплення в дітей умінь, навичок щодо збереження та захисту здоров'я і життя під час надзвичайних ситуацій, користування засобами індивідуального і колективного захисту, надання першої медичної само- і взаємодопомоги;
  • практичне відпрацювання педагогічним і обслуговуючим персоналом ЗДО дій за планом реагування на надзвичайні ситуації;
  • формування і розвиток в дошкільників та працівників закладу морально-психологічних властивостей, мужності, витримки, ініціативи, взаємної виручки під час небезпеки.
Вікова психологія стверджує, що найкращий час для міцного засвоєння всіх знань, у тому числі і за правилами дій у надзвичайних ситуаціях, - це дошкільні та шкільні роки.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Дата: 2019-09-19 09:53:47