Новини
Підсумки проведення проведення інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет»

Відповідно до річного плану роботи департаменту освіти Вінницької міської ради, з метою збереження фізичного й емоційного здоров'я дітей та учнівської молоді під час воєнного стану в Україні, окремі обставини якого можуть призводити до зменшення фізичної активності, зниження інтенсивності соціальних зв'язків і контактів, збільшення стресових ситуацій та емоційної напруги, задля утвердження принципів здорового способу життя, поширення інформації про методи боротьби зі стресовими ситуаціями, у період з 06.02.2023 року по 10.02.2023 року у КЗ «ДНЗ № 7 ВМР» проведено інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет».

У рамках марафону було передбачено проведення інтерактивних бесід та ігор, організовано виконання творчих завдань, спрямованих на формування відповідального ставлення до свого здоров'я, популяризацію спорту, активного дозвілля та інших способів зміцнення здоров'я та боротьби зі стресовими ситуаціями в умовах воєнного стану.

У рамках марафону проведено:
• проблемний семінар «Елементи арт-терапії як інноваційної здоров'язбережувальної технології в ЗДО»
• серія тематичних занять: «Формула здоров'я»; «У країні здорових зубів»; «Як здоров'я зберегти»; «Чистота - запорука здоров'я»; «Їжа - джерело росту і здоров'я»; «Квіти настрою»; «Як зберегти зір»; «Вітаміни - друзі дітей» тощо.
• Бесіди: «Корисні продукти для здоров'я»; «Мій настрій»; «Для чого потрібен спорт».
• Дидактичні ігри: «Склади емоцію»; «Портрет здорової дитини»; «Моє тіло»; «Подаруй мені посмішку» тощо.
• Спортивні ігри: «У рухливі ігри граємо - про здоров'я дбаємо»; «Зимові забави» тощо.
• Читання художньої літератури відповідно до теми марафону.
Розроблені пам'ятки, рекомендації:
 «Зберігаємо спокій та дбаємо про психічне здоров'я у часі війни;
 «Психічне здоров'я дитини»;
 «Яких правил дотримувати батькам, щоб обрати безпечну для психіки дитини іграшку»
 «Режим дня - запорука здоров'я»;
 «Як організму допомогти пережити виснаження»;
 «Правила здорового харчування» тощо.
Проведення консультацій:
• «Режим дня, регулярне харчування та повноцінний відпочинок, попри всі складнощі»;
• «Дбайте про психологічне та фізичне здоров'я. Як налаштуватися на роботу»
• «Значення фізкультури в дошкільному віці»;
• «Вплив емоцій на здоров'я» тощо.
Проведена психологічна просвіта «Синтез гормонів щастя: стимулюємо розумно»
Фото- та відеозвітування проведених заходів можна переглянути на офіційній сторінці закладу у мережі Facebook за посиланням https://www.facebook.com/groups/223526422405023.

Дата: 2023-02-10 12:12:44