Новини
Інформація про підсумки проведення ЕКОЛОГІЧНОГО МАРАФОНУ «МИ ТВОРИМО ПЛАНЕТУ ВЛАСНОРУЧ» У КЗ «ДНЗ № 7 ВМР»
Відповідно до плану роботи департаменту освіти Вінницької міської ради на 2023 рік, з метою виховання свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формування у дітей та учнівської молоді стійких установок на раціональне природокористування, активізацію практичної природоохоронної роботи в учнівських колективах закладів загальної середньої та дошкільної освіти, формування життєвих компетентностей у контексті ідей сталого розвитку суспільства в КЗ «ДНЗ №7 ВМР» з 24.04.2023 по 28.04.2023 р. був проведений Тиждень безпеки дитини.
В рамках марафону проведено:
1. Ділову гру з педагогами «Формування екологічної культури дітей дошкільного віку через спілкування з природою»
2. Серія тематичних занять з дітьми раннього та дошкільного віку:
• «Весняні пахощі весни»;
• «Скарги природи»;
• «Лікарські рослини»;
• «Визначаємо погоду за народними прикметами»;
• «Планета без сміття»;
• «Малюємо словом весну», тощо.
3. Проведено бесіди з дітьми дошкільного віку:
• «Вчимо дітей любити природу»;
• «Гарні квіти навесні»;
• «Що шкідливе та корисне для природи;
• «Чому потрібно дотримуватися правил в природі?»;
• «Чим багата Земля?»;
• «Правила поведінки в лісі»;
• «Чому не можна гніздечка руйнувати?», тощо.
4. Екологічні ігри та вправи:
• Майбутнє без сміття. Сортуємо правильно
• «Перелітні пташки»;
• «Сортування сміття»
• «Що було б, якщо з лісу зникли ...»
• «Дізнайся і назви»
• «Ланцюжок»
• Гра «Харчові ланцюжки в лісі».
• «Бережи природу»
• «З чим не можна в ліс ходити?»
• «Чарівні дощечки»
• «Забавні танці»
• «Чудовий мішечок» та інші
5. Елементи казкотерапії з дітьми дошкільного віку «Екологічна казка про Сукцесію і Сесію»
6. Досліди екологічного та природознавчого змісту: «Властивості води, властивості грунту та піску»; «Вплив сонячних променів на ріст рослин», тощо.
7. Читання художньої літератури відповідно до теми Екологічного марафону з дітьми дошкільного віку.
8. Консультація для вихователів «Засоби організації спостережень в природі та формування екологічної культури дітей дошкільного віку».
9. Челендж «Ми за чисте майбутнє». Завдяки нашим батькам, дітям, педагогам наш заклад розквітає та озеленюється ще більше.
10. Консультація для батьків «Взаємодія ЗДО і родини як умова успішної організації екологічного виховання дошкільників», «Екологічне виховання дошкільників».
11. Удосконалювали навички сталого розвитку: висадили на городній ділянці насіння овочів, квіти на клумбі, прибирали майданчики від сміття.
12. Конструювання з LEGO
13. На занятті з художньо - продуктивного образотворення майстрували пташинні домівки та розмірковували «Чому не можна руйнувати пташині гнізда»
Матеріали екологічного марафону можна переглянути на сторінці закладу у мережі Facebook #ТворимоПланетуВласноруч
План основних заходів до Екологічного марафону виконаний у повному обсязі та результативно.

Дата: 2023-05-01 14:33:28