Наш навчальний заклад
Інформація про діяльність атестаційної комісії

 

 
 

 
 
 
 
 
 
До уваги педагогічних працівників, які підлягають черговій  атестації у 2023-2024 навчальному році!

Звертаємо Вашу увагу на те, що на засіданнях атестаційної комісії ми очікуємо представлення на розгляд комісії Вашої освітньої траєкторії розвитку як прогресивного педагогічного працівника, презентації Ваших досягнень та успіхів у міжатестаційний період, підтвердження Вашої активної та плідної педагогічної діяльності.
 

Атестація педагогічного працівника є обов'язковою. Інформація про її проведення оприлюднюється на вебсайті не пізніше п'яти робочих днів з дня прийняття відповідного рішення атестаційною комісією. Протягом наступних 5 робочих днів педагогічний працівник може подати до атестаційної комісії документи, що, на його думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення.

 
Відповідно до пункту 5 розділу ІІІ Положення № 805 педагогічний працівник, який атестується, може подати до відповідної атестаційної комісії документи в паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів (формат Pdf, кожен документ в окремому файлі) надсилається на електронну пошту: dnz7@galaxy.vn.ua
 
 Крім того, у строк до 20 грудня педагогічні працівники мають можливість подати до атестаційної комісії КЗ "ДНЗ № 7 ВМР" наступні заяви:

 

  • про включення до списку працівників, які підлягають черговій атестації (довільна форма);
  • про проведення позачергової атестації (форма, що передбачена у додатку № 1 до Положення № 805).