Звіт про використання позабюджетних коштів
Звіт голови батьківського комітету
Відповідно Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013р., наказу Міністерства освіти і науки України від 14.10.2013 р. №1432, відповідно до вимог Закону України «Про благодійництво та благодійні організації», листів департаменту освіти Вінницької міської ради проведено традиційний звіт про використанні кошти .
БК закладу успішно виконує своє основне завдання: створення комфортних, сучасних умов для навчання та розвитку творчої особистості кожної дитини, створення здоров'язберігаючого середовища у ДНЗ. Ми сьогодні з гордістю дивимося на результати своєї праці і розуміємо, що робимо правильні вкладення, вкладення у наших дітей, у створення для них гарних умов дошкільного життя: комфортні групи з сучасним забезпеченням, просторі, світлі, по-сучасному оформлені коридори, наша гордість: облаштування технічних приміщень для комфортних осередків, що сприяють розвитку обдарованих дітей.. Все це - плоди нашої з вами праці, турботи про наших дітей. Тож від імені всіх членів БК хочу висловити сьогодні слова величезної подяки за вашу небайдужість, за ваше розуміння, за фінансову підтримку. Ми чудово розуміємо, що сьогодні від нас з вами залежить, в яких умовах розвиватимуться наші діти. У нас великі плани щодо створення сучасного освітнього простору.
Хочу ще раз наголосити, що відповідно до чинного законодавства у нашому закладі питання фінансової підтримки ЗДО належить до компетенції органів батьківського самоврядування, а саме - батьківського комітету закладу. Розподіл коштів відбувається за участі адміністрації закладу (яка визначає першочерговість витрат - потреби педагогічного колективу, вихованців, ремонтні роботи тощо) та голів БК груп, які погоджують першочерговість потреб.
Благодійна допомога у грошовій формі може надходити і на спеціальний рахунок ДНЗ 31550301183632